Mini talk show o súkromnom živote našich bábok

V tretej časti našej talk show Vám chceme predstaviť Lindu. Je to obyčajné dievča, ktoré má problémy ako každá iná mladá dáma. Pozrime sa spolu na jej vyčíňanie v reálnom svete, čo má rada a čo ju hnevá. Moderuje Janka Bartošová.

V druhej časti našej talk show sa zoznámime so Synovcom z inscenácie Statočný cínový vojačik. Sám o sebe tvrdí, že je najslávnejší potkan, ktorý sa ocitol v množstve filmov. Miluje jedlo a jedol by doslova stále a všetko. Synovec o sebe porozpráva zaujímavosti, ktoré ste o ňom určite netušili. Moderuje Janka Bartošová. Na príprave talk show sa spolu s ňou podieľajú Peter Creek Orgován a Lukáš Takáč.

V novej talk show si postupne predstavíme zaujímavosti zo súkromného života bábok z našich inscenácií. Začíname Snehomírom Bielikom z rozprávky Slniečko a snežní ľudkovia. Moderuje Janka Bartošová.

V novej talk show si postupne predstavíme zaujímavosti zo súkromného života bábok z našich inscenácií. Začíname Snehomírom Bielikom z rozprávky Slniečko a snežní ľudkovia. Moderuje Janka Bartošová. V epizóde uvidíte vtipné momenty zo zákulisia výroby prvého dielu. Od augusta sa budeme pri našej mini talk show stretávať pravidelne.